Győr-Moson-Sopron megye vezető médiatermékéhez a Kisalföld napilap és online változatához
munkatársat keresünk

Szerkesztő

munkakörbe, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:

  • napi rendszerességgel újságoldalak szerkesztése, cikkek tördelése
  • korrektúrázás után az oldalak nyomdakész formában történő elkészítése és leadása a nyomda fele
  • olvasói levelek, kéziratok gondozása, szerkesztése
  • napi szerkesztőségi értekezleteken való részvétel
  • online szerkesztőségünkkel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, médiatudományi vagy kommunikációs szakon szerzett diploma előny.
  • Médivállalkozásnál szerzett (szerkesztői) tapasztalat,
  • Biztos számítástechnikai felhasználói ismeret,
  • Idegen nyelv ismeret (angol és/vagy német nyelvismeret előny),
  • újságszerkesztői program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Izgalmas kihívásokkal teli munka,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Szinvonalas munkakörnyezet,
  • Jó szerkesztőségi csapat,
  • Biztos háttér, stabil jövedelem